O firmie

Firma Ascor jest producentem różnych wyrobów z tworzyw sztucznych (folie PCV i PE) takich jak segregatory, okładki na dokumenty, okładki na słowniki, okładki na zeszyty i książki, podkładki reklamowe na ladę, planery, pudełka.

Produkujemy również najwyższej jakości elementy instalacji gazowych do aut (autogaz – LPG), m.in.: regulacje, maskownice zaworu, korki wlewu, trójniki do wody, kolanka do wody, kolanka do gazu z oringiem, redukcje, wskaźniki rezerwy, grzybki antywybuchowe, podstawy do silnika krokowego, gwizdki antywybuchowe.

Zajmujemy się produkcją metalowych narożników na okładki do dokumentów.

Jesteśmy w stanie zrealizować dowolne zamówienie, wykonując powierzony projekt lub projektując samodzielnie wyrób na podstawie wcześniejszych ustaleń z klientem.

Na zamówienie wykonujemy również najwyższej jakości elektrody do zgrzewania folii PCV o podwyższonej trwałości.

Dwudziestoletnie doświadczenie, stale podnoszący kwalifikacje personel oraz umiejętność poszukiwania innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że nasze wyroby wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i nowoczesnością.

Dzięki temu, że nasz park maszynowy składający się ze zgrzewarek, pras, tamponiarek, wtryskarek i krajarek jest stale modernizowany, jesteśmy w stanie realizować dowolne zlecenie w bardzo krótkim terminie, w skrajnych przypadkach – praktycznie z dnia na dzień.

Powyższe cechy sprawiają, że do grona naszych klientów należą wiodące agencje reklamowe oraz hurtownie instalacji gazowych z całego kraju.

Firma ASCOR zaprasza Państwa do współpracy skontaktuj się z nami